„Nositeľné a
použiteľné umenie“

O nás

Náš príbeh

Tee Nation je tvorivá dielňa.

Jedinečné tričká, vankúše, hrnčeky a ďalšie skvelé produkty čakajú na vás, aby ste ich urobili jedinečnými.

Inšpiratívne citáty, myšlienky

“Pozri sa do zrkadla a opýtaj sa sám seba, čo chcem robiť každý deň po zvyšok svojho života…urob to!” – Gary Vaynerchuk

Máme veľké šťastie, že toto – teda tričká a suveníry – môžeme vyrábať každý deň. 🙂

“Vyčarovať úsmev na tvárach ľudí, vháňať im slzy do očí, je tá najväčšia vec na svete.” – Charlie Chaplin

Nepotrebujeme viac inšpirácie.

“Najlepšia farba na celom svete je tá, ktorá ti pristane.” – Coco Chanel

Pracujeme tak, aby ste mohli nosiť tie najlepšie farby a najlepšie tričká na svete.

“Mojou motiváciou pre každú z mojich spoločností bolo zapojiť sa do niečoho, o čom som si myslel, že bude mať významný vplyv na svet.” – Elon Musk

Sme síce oveľa menšia firma, ale aj to nás motivuje. 🙂

Začiatky

Som Richard Simon, zakladateľ a manažér Tee Nation. Dovoľte mi predstaviť vám niekoľkými myšlienkami, kto sme, ako sme začali, čo predstavujeme a ako vám chceme pomôcť!

Vždy ma inšpirovali ľudia, ktorí vďaka svojej kreativite a jedinečnosti dokázali inovovať vo svojom odbore. Ako Gary Vaynerchuk (garyvee), Elon Musk, Maurizio Cattelan, Coco Chanel a impresionisti. Na týchto hodnotách som sa snažil napredovať, rozvíjať sa a robiť niečo v každodennom živote, čo toto všetko stelesňuje a dostatočne vytvára hodnotu pre ostatných.

V súvislosti s Tee Nation sa prvé pokusy o krídla spájajú s merchandise produktmi herca. Pamätám si, že v jedno dusné augustové popoludnie, keď sme sa chladili na pláži, sme sa o tom s otcom rozprávali. Vždy som si vážil kreatívnych ľudí a chcel som byť súčasťou procesu, v ktorom môžem ľuďom dávať hodnotu pomocou svojej kreativity.
Nasledujúci deň som hľadal miestny obchod so suvenírmi, aby som vyrobil prvé produkty.

Keďže sa však ukázalo, že spoločnosť je pomalá a amatérska, uvedomil som si, že to dokážem oveľa lepšie. Tak som si kúpil prvý tepelný lis, tlačiarne a fólie a v sklade bez okien s rozlohou šesť metrov štvorcových sa sen zrazu začal formovať…

Priateľ a obchodný partner a nová úroveň

Vďaka narastajúcemu počtu objednávok bol otvorený prvý obchod, priateľ a dnes už obchodný partner Gabriel a bol založený Predajňa jedinečných darčekov. Keďže som v tom čase ešte študoval na univerzite a popri predajni mi bežali aj iné projekty, bol som veľmi vďačný svojmu partnerovi a nakoniec aj ostatným členom tímu. Potom sa päťročné skúsenosti vyplatili.

Malá dielňa prešla mnohými zmenami a vývojom, ale myslím si, že vďaka nadšeniu – a pretože verím produktom a ich hodnote – som v roku 2020 spustil prvé internetové obchody v Maďarsku, na Slovensku a v Českej republike. Samozrejme, bola to pre mňa obrovská výzva, keďže som si musel všetko premyslieť, posúdiť, čo funguje a čo nie. Okrem toho som nakoniec napísal aj webshopy. Keďže sme sa stali medzinárodnými, máme teraz medzinárodný názov: Tee Nation. A dnes nás nájdete v Poľsku a na Amazone.

Nasledujúce kroky

To všetko si samozrejme vyžiadalo vytvorenie nových strojov a modernej dielne. Špičkovú kvalitu preto zaručuje naša najmodernejšia technológia, stroj na priamu potlač tričiek. Tu sa vzor nanáša na tričko tak, že stroj priamo farbí materiál. Váš vzor sa tak môže rýchlo, jednoducho a trvalo odraziť na vašich tričkách. Touto zásadou sa riadime aj pri iných produktoch. Naším cieľom je, aby ste na každej položke, ktorú si objednáte, videli, čo skutočne chcete: vašu fotografiu, vzor, text, vaše obľúbené položky, v jasných farbách, odolné a za prijateľnú cenu.

Vďaka technickému pokroku sme boli schopní byť oveľa produktívnejší a venovať sa tak ešte viac vašim potrebám. S produkciou momentálne pomáha Chris, ktorý je zároveň výtvarníkom a jeho skvelú grafiku nájdete na našej stránke. Catherine a Zuzanna pomáhajú s dizajnom a komunikáciou s vami.

Dnes a zajtra

Teraz sme tu a každým dňom sa zlepšujeme. Tee Nation je inšpirovaný vášňou pre kreativitu. Momentálne pracujeme na tom, aby všetci umelci a vaša kreativita prerazili nové cesty prostredníctvom „nositeľného a použiteľného umenia“. A my chceme byť mostom, ktorý nás navzájom spája.

Ako inšpiráciu vám ponúkame tisíce vzorových tričiek v našom webshope, kde si môžete vybrať z desiatich kategórií podľa vlastného uváženia, či už ide o narodeniny, hobby alebo niečo, čo vás nadchlo. A ak chcete niečo jedinečnejšie a máte pár dobrých nápadov, popustite uzdu svojej fantázii v našej položke ponuky „Navrhnite niečo jedinečné“. U nás nájdete okrem tričiek a svetrov aj hrnčeky, vankúše a iné produkty, na ktorých môže odznieť váš dizajn. V sekcii “Kolekcia” môžete nájsť prácu mnohých tvorcov a influencerov, aby ste ich pomohli spojiť a podporiť v ich tvorivej práci.

Dúfam, že budeš s nami a jedného dňa ťa stretneme na ulici v tvojom tričku, alebo možno bude tvoj kamarát piť rannú kávu z hrnčeka, ktorý si mu navrhol.

Takže – ako sa hovorí – neostáva nič iné, len vpred! Buďte kreatívni, buďte jedineční, buďte sami sebou! Sme tu, aby sme vám pomohli!

“Kreativita vzniká vtedy, keď sa snívajúci stretne s tým, kto to robí.”
Joshua Wolf Shenk

Verified by MonsterInsights